הכנו במיוחד עבורך מאמרים במגוון רחב של נושאים מעניינים וחשובים מהעולם שלנו.

אם משהו לא מובן או שנשארו לך שאלות- אנחנו במרחק שיחת טלפון אחת.

הבלוג שלנו - תוכן, מידע ומאמרים

איך לבחור רופא מנתח

עודכן ב: 17 ספט 2020

מאת וולוך בנימין

‏יום רביעי 19 אוגוסט 2020
כלקוחות אשכול קדם תמיד מגיע לכם יותר !

עם המעבר לפוליסה החדשה החל מחודש יוני 2016 ,רשאים המבוטחים בפוליסה זו לבחור רופא מנתח מתווך רשימת מנתחים בהסדר בלבד ,ראוי לציין כי לכל חברת ביטוח רשימת מנתחים שונה היא מתעדכנת לעיתים קרובות ואנו מבטיחים לעדכן אותה מיידית (ראו טבלה מטה) ואף להוסיף חוות דעת אותנטיות מפי המבוטחים שלנו אודות איכות הטיפול .

אך מעבר לזה ,כיצד עלינו לבחור בפועל רופא מנתח לפניכם מספר המלצות מתוך ניסיון של למעלה מ 25 שנה שעושים את ההבדל ,אמרנו לכם שמגיע לכם יותר...

אז הרופא שלך אמר לך כמה מהמילים הכי מפחידות שאתה יכול לשמוע: "אתה זקוק לניתוח."

ניתוח חירום

אם את/ה זקוק לניתוח חירום, כמו ניתוח לכריתת הרחם או הליך לאחר תאונה, בדרך כלל אין לך ברירה רבה בעניין. סביר להניח שתבצע את זה בבית החולים בו הלכת לחדר המיון,

ניתוח אלקטיבי

אבל אם נאמר לך שאתה צריך הליך פחות מדחוף - משהו כמו החלפת מפרק, או ניתוח להסרת סרטן - למעשה יש לך לא מעט אפשרות לבחור לאן אתה הולך. בחירה זו יכולה לעשות הבדל גדול לבריאותך.

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא להבין אם הניתוח הוא למעשה מה שאתה צריך?

לעתים, ניתוח הוא הפתרון הטוב ביותר לבעיה הרפואית שלך. אם יש לך כאבים חוזרים ונשנים מאבני מרה, למשל, כמעט תמיד אתה צריך להוריד את כיס המרה שלך - ובדרך כלל לא בטוח לנסות להתמודד עם זה ללא ניתוח. אבל יש המון בעיות רפואיות שלא נפתרות בקלות באמצעות ניתוח, כמו כאבי גב או כתף. זה יכול להיות מתסכל, ותצטרך לקבל החלטה אישית אם היתרונות של ההליך באמת עולים על הסיכונים.

אתה תמיד מוזמן לה