בשעה טובה, עשית צעד משמעותי ומחכה לך דרך מרתקת ובתקווה גם מתגמלת.

עד היום המעסיק שלך טיפל בך בכל ההיבטים הביטוחיים- תוכנית פנסיה, ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה ואולי אפילו ביטוח בריאות.

מהיום, כל אלה עובדים לאחריותך

מה כדאי לעשות עם כל מה שצברת? ומה עליך לעשות בהמשך על פי חוק וגם, פשוט כי אולי כדאי?

מעבר משכיר לעצמאי

תודה! פנייתך נשלחה בהצלחה נציגנו יצרו עמך קשר בהקדם

פוליסת ביטוח פנסיונית-

על מנת לשמור על רצף ביטוחי, זכויות קיימות בפוליסה (כמו למשל חיסכון לגיל הפרישה, כיסוי לאובדן כושר עבודה ועוד) ברב הפעמים חשוב להמשיך ולשמר את התוכנית הקיימת מן המעסיק הקודם ולהמשיך אותה כעצמאי.

מצד שני, תמיד חשוב לבדוק ולהתעדכן מה השתנה או עתיד להשתנות בהקשר הזה בשוק הביטוח, אולי יש היום מוצר שמתאים לך יותר כעצמאי/ת?

חשוב לזכור, מעתה, כל ההפקדות לפנסיה ולביטוחים יעשו על ידך לעצמך ואין כבר מישהו שנושא איתך בנטל הכלכלי וכן, מדובר בסכומים נכבדים.

האם העסק החדש שלך יכול לעמוד בהוצאות האלו? אלו פתרונות ביניים מתאימים וכדאיים עבורך? האם כדאי לך להפריש יותר כסף או פחות כסף? מה התקרות מינימום ומקסימום להפרשה החודשית?

את כל אלה חשוב מאד להבין וגם חשוב לשבת עליהם בפגישה מעמיקה עם איש או אשת הביטוח שלך.

הכנו כאן פרק ממש נכבד ומקיף על עולם הביטוח של העצמאי שכולל בתוכו הסברים על חובות על פי חוק, זכויות, הטבות מס, תקרות הפרשה, סוגי מוצרים ועוד.

רגע לפני הפגישה עם הסוכן או הסוכנת שלך  (או עם שלנו J) כדאי לך לקרוא קצת כדי לדעת יותר, אמרו חכמים מאיתנו וצדקו- ידע זה כוח וזה בטוח יתרון

אז קליק קטן כאן והגעת לעמוד מידע לעצמאי.

מסר לאומה: חשוב מאד מאד להכיר ולבדוק לעומק את התיק הביטוחי שלך, לבדוק את הכיסויים, את הפרמיות, היעדר כפל ביטוחי ועוד.

תוכניות חיסכון ופנסיה מאוגדות לך בהר הכסף ותוכניות הביטוח שלך מאוגדות עבורך בהר הביטוח, ניתן לבצע בדיקה עצמאית במרחק של קליק על הלינק הזה.

אגב, אם זה עתה יצאת לעצמאות ויש לך גם עובדים תחתיך- באחריותך להבין ולטפל בהם.

קליק קטן כאן והגעת למידע למעסיק או מעסיקה כמובן.

חוק פנסיה חובה לעצמאים-

החל מינואר 2017 המדינה שומרת גם עליך וקובעת כי כל עצמאי חייב בפוליסה פנסיונית לגיל פנסיה (ולא סתם תוכנית חיסכון..) לאחר 6 חודשים מהקמת עסק עצמאי. (מגיל 21 ועד גיל 60).

ייתכן כי הפוליסה הקיימת מהמעסיק הקודם כבר לא מתאימה לך ברמה הביטוחית או ברמת הכיסויים אז חשוב בשלב הזה לשבת עם מומחה ולהיערך מחדש לקראת הצעד הבא, בכל מקרה עד שזה יקרה אנו ממליצים לך לשמור על הפוליסה הוותיקה ולהמשיך לשלמה

למה זה חשוב? כי במידה ויקרה לך אירוע ביטוחי בתקופת הביניים הזו כדאי שיהיה לך כיסוי (אובדן כושר עבודה בעיקר).

למה עוד זה כדאי וחשוב? הטבות מס! כן, הטבות המס שלך הולכות לגדול באופן משמעותי , כעצמאי ניתן להפקיד עד 16.5% מהכנסתך המוצהרת לקופה פנסיונית ולקבל זיכוי וניכוי בסך של 35% מההפקדה! שווה, נכון?

כאן המקום לספר לך שהכנו במיוחד עבורך עולם שלם על כל המידע הביטוחי החשוב לעצמאי (כולל תקרות הפקדה, סכומים, הטבות מס ועוד) ואנחנו ממש ממליצים לך להיכנס לכאן ולקרוא.

קרן השתלמות-

מדובר בחיסכון שנזיל לאחר 6 שנים, החיסכון המיוחד הזה כולל הטבות מס משמעותיות לעצמאים וגם פטור ממס רווחי הון (מס על רווחים), מותר לך להפקיד בנוסף לפנסיה עוד 7% בחודש מהכנסתך המוצהרת ולקבל עוד הטבות מס משמעותיות במקביל לחיסכון מעולה, שווה נכון?

בדיקת התיק הביטוחי-

מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של התיק הביטוחי הפרטי שלך ושל משפחתך ולוודא כי קיימות עבורך כל ההגנות והכיסויים בצורה מקסימאלית.

לעצמאים אין תשלום עבור מחלה או חופשה, פציעה או היעדרות וכאן חשוב יותר מבעבר לדאוג לכיסוי מלא ולהיפגש עם מומחה ביטוחי שיתאים עבורך ועבור משפחתך את הכיסויים הנדרשים לכל מקרה.

לבדיקת התיק הביטוחי שלך באופן עצמאי אנחנו ממליצים לך להיכנס לכאן

אם בכל זאת תרצו להיעזר בנו, נשמח לשוחח איתכם, להיפגש איתכם ולעזור לכם בכל דבר שרק תצטרכו.

השאירו כאן את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בתוך יום 1.